“İnanılmaz Derecede Boğa!” Usta Analist 4 Altcoin İsmi Verdi

Kripto para piyasası son düşüşten toparlansa da daha fazla ileri gitmekte zorlanıyor. Lider kripto Bitcoin 65 bin dolarda mücadele ediyor. Bununla birlikte JPMorgan daha fazla düşüş konusunda uyarıyor. Son zamanlarda performansıyla dikkatleri çeken Solana da hızını kaybetti. Bununla birlikte, geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, düzeltmeye rağmen Ethereum rakibi üzerinde yükselişini sürdürüyor. Analist, ayrıca yükseliş görünümüne sahip 3 altcoin ismi veriyor.

Solana’nın hala inanılmaz derecede yükseliş potansiyeli var!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, istisnalar hariç piyasa kırmızı bölgede ilerliyor. Bununla birlikte analistler bazı tokenler için yukarı yönlü hareketler bekliyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, Solana’nın (SOL) 165 dolardaki Fibonacci geri çekilme seviyesini yeniden test ettikten sonra güç gösterdiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SOL: 165 dolar seviyesine iyi bir ilk tepki. Bunun dip olup olmadığına karar vermek için; Açıkçası bu seviyenin daha fazla çalındığını / başka bir test gördüğümüzü umuyorum. Yine de 2024’te bu konuda hala inanılmaz derecede yükseliş var.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist daha önceki tahminlerinde SOL’un bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını öngördü. Bu arada Solana, yazı sırasında günlük bazda yaklaşık %7 düşüşle 176 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa: RNDR biriktirmek için iyi bir zaman!

Ardından analist, Grafik İşlem Birimleri (GPU’lar) için merkezi olmayan bir pazar sağlamak üzere tasarlanmış bir kripto projesi olan Render’a (RNDR) bakıyor. Altcoin Sherpa, RNDR’nin, tekrar patlamadan önce mevcut değerinden %17’den fazla düşebileceğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, “RNDR: Bence bir sonraki yükselişi için RNDR biriktirmek için iyi bir zaman. Şahsen buradan 9 dolara kadar ölçeklendirirdim.”

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Render, günlük grafiğinde yaklaşık %2 düşüşle yazı sırasında 10,96 dolardan işlem görüyordu.

FTM satın almak için iyi bir konumda!”

Analist ayrıca 0,91 dolardan sıçradıktan sonra Ethereum meydan okuyucusu Fantom’da (FTM) yükselişe geçiyor. Altcoin Sherpa, “FTM: muhtemelen burada satın almak için iyi bir konumda. Hala oldukça güçlü bir grafik gibi görünüyor.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Fantom, günlük bazda %9,5 artışla, yazı sırasında 1,16 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa BEAM’in çok fazla yukarı yönlü potansiyeli var!

Son olarak analist, Blockchain tabanlı oyun ağı Beam’i (BEAM) ele alıyor. Analist, BEAM için çok fazla yukarı yönlü potansiyel olduğunu söylüyor. Bu bağlamda Altcoin Sherpa, “BEAM: benim için hala bir al ve tut. Son parçaya herhangi bir şey eklemedim. Ancak, hala toplu pozisyon tutuyorum. Bu hissede 2024’e kadar yükseliş var ve elde tutuyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist Beam’in yakında 0,036 doları yukarı yönde geçebileceğini ve 0,40 dolara doğru ilerleyebileceğini öne sürüyor. Bu arada Beam, günlük grafiğinde %4,5’ten fazla düşüşle yazı sırasında 0,0334 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x